به وب سایت شرکت اکسیر دانش کاسپین خوش آمدید.
????? ????
طرح ارایه خدمات ویژه در سال تحصیلی جدید
دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۱

در آغاز، بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید را حضور دبیران دلسوز و محترم آموزش و پرورش و همچنین دانش آموزان پر تلاش کشور عزیزمان ایران تبریک عرض می نماییم. امیدواریم سال جدید تحصیلی سالی پربار از جهت آموزشی و تحصیلی برای خانواده دوست داشتنی آموزش و پرورش باشد.

شرکت اکسیر دانش کاسپین در نظر دارد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خدمات مورد نیاز دبیرستان های کل کشور را در حوزه آزمایشگاه خرد ارایه دهد.

با تشکر از استقبال کم نظیر دبیرستان های کل کشور در سال گذشته به اطلاع می رساند خریداران "خردآزما" در سال تحصیلی گذشته از شرایط ویژه ای برخوردار خواهند شد.

 
معرفی محصولات جانبی شرکت اکسیر دانش کاسپین
شنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۰۸

شرکت اکسیر دانش کاسپین به دنبال استقبال گسترده دبیران محترم سراسر کشور و پیشنهادات این عزیزان به خصوص در هفتمین کنفرانس آموزش شیمی که در شهریور ماه گذشته در شهر زنجان و در دانشگاه زنجان برگزار گردید، محصولات خود را گسترش داده است:

1) جعبه مواد شیمیایی: شامل کلیه مواد محلول و جامد مورد نیاز برای 4 سال دبیرستان

2) خردآزما کلاس ب: وسایل آزمایشگاهی خردآزما بدون مواد شیمیایی

 
شرکت در همایش شیمی
دوشنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۰۳:۳۰

روز یکشنبه 27/01/91 شرکت اکسیر دانش کاسپین جهت معرفی روش های نوین آزمایشگاه در مقیاس خرد، از سوی گروه های آموزشی آموزش و پرورش منطقه 3 تهران دعوت و توضیحاتی در این خصوص ارایه نمود. در این همایش 4 ساعته که ویژه دبیران شیمی منطقه 3 تهران در دبیرستان غیر دولتی نرجس برگزار شد، کاربردهای شیمی در دنیا و نقش بسیار مهم انجام کارهای عملی در دبیرستان ها تشریح شد. معلم های شرکت کننده، در پایان نیز چند آزمایش انجام داده و از نزدیک با کار با این وسایل آشنا شدند.

 
برگزاری دوره آشنایی با خردآزما مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۱۶

شرکت اکسیر دانش کاسپین دوره ای را تحت عنوان آشنایی با خردآزما در آموزش و پرورش منطقه 1 تهران برگزار کرد. در این دوره تعدادی از دبیران تراز اول منطقه 1 تهران گرد هم آمده و با این طرح آشنا شدند. در این دوره که به مدت 3 روز برگزار گردید، برخی آزمایشات کتابهای درسی دبیرستان با استفاده از وسایل طراحی شده توسط دبیران محترم انجام شد.

 
  • طرح کیت آزمایشگاهی شیمی در مقیاس کوچک امتیاز اعتبار پژوهشی و نوآوری را در نمایشگاه اختراعات بنیاد ملی نخبگان کسب کرد.
  • محصولات این شرکت برای اولین بار در ایران در مرحله تولید قرار دارد.
  • در روز پنجشنبه، 22/7/89 نمایشگاه اختراعات استان قزوین در دفتر نخبگان این استان برگزار می گردد. شرکت اکسیر دانش کاسپین با هدف آشنایی معلمان و دانش آموزان عزیز این استان محصولات خود را ارائه می دهد. محصول خردآزما در این نمایشگاه جهت داوری برگزیده شده است.

 

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۰۳